KONST / Litografier / Färglitografi 8268463
nr 826 8463
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Reinhold Ljunggren (1920-2006), utsikt, signerad, 272/310, motivets mått: 33x50
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 maj 2013
kl 20:12:42
100 kr
150 kr
250 kr
350 kr
500 kr
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren